Maria Kruszewska

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutką pracującą w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ukończyłam psychologię ze specjalizacją psychoterapia na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo – behawioralnym w akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) szkole psychoterapii Crescentia. Ukończyłam również kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu 1. i 2. stopnia.
Doświadczenie zdobywałam w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza oraz w Szpitalu Nowowiejskim.

Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz pracuję w telefonie zaufania dla dzieci i młodzieży, gdzie udzielam wsparcia psychologicznego dla rodziców oraz dzieci będących w kryzysie. Pracuję indywidualnie z dorosłymi oraz młodzieżą od 13 roku życia doświadczającymi zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, zaburzeń odżywiania, problemów z niską samooceną czy trudności w relacjach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji oraz stale poszerzam swoją wiedzę.

W pracy skupiam się na stworzeniu bezpiecznej, pełnej zaufania i akceptacji przestrzeni dla Klienta, dzięki której możliwa jest zmiana oraz rozwój.