Filip Dembski - Centrum Terapii Horyzont

Filip Dembski

Jestem psychologiem będącym w trakcie czteroletniego kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej TPB z Dialogiem Motywującym realizowanym przez Akademię Motywacji i Edukacji, rekomendowanym i atestowanym Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Tytuł magistra psychologii uzyskałem na SWPS w Warszawie. Stale dążę do pogłębiania swojej wiedzy uczestnicząc w warsztatach dla profesjonalistów.

Pracuję z młodzieżą oraz z dorosłymi pacjentami m. in. z depresją, zaburzeniami lękowymi czy lękiem społecznym, a moja praca jest poddawana stałej superwizji. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, konsekwentnie dążę do osiągnięcia wyznaczonych wspólnie z pacjentem na podstawie jego potrzeb i oczekiwań celów terapii. Moi pacjenci cenią mnie za moją otwartość, nieoceniające podejście i empatię, a także mierzalne efekty współpracy i pozytywne zmiany widoczne z tygodnia na tydzień

Prywatnie jestem opiekunem dwójki bardzo towarzyskich kotów, interesuje się także biohackingiem i polepszaniem jakości życia w oparciu o naukowe metody, a także wpływem nowych technologii na nasze życie i zdrowie.