Anna Ziomek - Centrum Terapii Horyzont
Anna Ziomek - Centrum Terapii Horyzont

Anna Ziomek

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ukończyłam studia podyplomowe „Seksuologia Kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia” na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu pod kierunkiem prof. Marii Beisert. Aktualnie jestem w trakcie czteroletniego kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Terapii Poznawczo – Behawioralnej Centrum CBT-EDU w Warszawie. Ukończyłam również zaawansowany kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (Szkolenie TSR II Stopnia). Swoje kompetencje stale poszerzam uczestnicząc w kursach i szkoleniach np. szkolenie z zakresu terapii schematów czy terapii par z zaburzeniami seksualnymi.

Zajmuję się pomocą psychologiczną oraz terapią osób dorosłych i młodzieży od 15 roku życia. Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi na oddziale psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży, prowadząc grupy wsparcia, warsztaty  oraz jako psycholog szkolny.

Chętnie pracuję z osobami neuroatypowymi, w szczególności dorosłymi z ADHD, oraz osobami LGBTQ+, biorąc pod uwagę ich specyficzne potrzeby i trudności. W pracy terapeutycznej udzielam również wsparcia osobom zmagającym się z  dysfunkcjami seksualnymi i brakiem satysfakcji z życia seksualnego.

Z zainteresowaniem i zapałem wyruszam z klientami w drogę do zmiany, towarzysząc im w odkrywaniu własnych zasobów i możliwości, a także zdobywaniu odwagi do wykorzystania ich w życiu codziennym.