Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Pracuję indywidualnie z dorosłymi oraz młodzieżą od 16 r.ż., a także z rodzinami i parami. Ukończyłam 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie systemowym i psychodynamicznym w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie oraz 2-letnie szkolenie z zakresu psychoterapii dzieci i młodzieży w Szpitalu Klinicznym im. dr Babińskiego w Krakowie. Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam od wielu lat w gabinecie oraz w Ośrodkach Wsparcia Dziennego dla osób po kryzysie psychicznym, w poradniach rodzinnych oraz na oddziale psychiatrycznym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii.
W pracy terapeutycznej najważniejsze jest dla mnie spotkanie z drugim człowiekiem, jego historią i doświadczeniami. Przyjrzenie się im pozwala zrozumieć trudności, jakich dana osoba doświadcza i podjąć pracę nad zmianą jakiej pragnie. W procesie psychoterapii skupiam się na pracy ze światem wewnętrznym danej osoby: jej emocjami, myślami, przeżyciami oraz na ich współoddziaływaniu ze światem zewnętrznym. Korzystam głównie z narzędzi terapii systemowej, psychodynamicznej oraz terapii schematów. Uważam, że w procesie psychoterapii istotne jest holistyczne podejście do pacjenta, zarówno do jego świata wewnętrznego, jak i nakierowanie jego uwagi na to, czego doświadcza w swoim ciele oraz w swoim środowisku na co dzień. Integracja różnych obszarów życia – świata emocji i przeżyć, stylu życia, sposobu przeżywania samego siebie, życia rodzinnego, relacyjnego oraz zawodowego pozwala mi szerzej zrozumieć daną osobę i dobrać skuteczne metody udzielanej pomocy.
W działaniach systemowych stosuję genogram, czyli stworzenie swoistego drzewa genealogicznego rodziny, ukazującego zachodzące w niej zmiany, relacje oraz doświadczenia poszczególnych jej członków.
Pracuję z osobami, które doświadczają kryzysów w związku, w nawiązywaniu relacji, trudności w komunikacji, trudności w obszarze psychosomatyki, borykają się z depresją, lękami, brakiem wiary w siebie, mają za sobą trudne doświadczenia traumy, mają problem z adekwatnym wyrażaniem emocji i stawianiem granic, czują się osamotnione, pochodzą z rodzin dysfunkcyjnych. Swoją pracę poddaję stałej superwizji.