Angelika Majkowska - Centrum Terapii Horyzont

Angelika Majkowska

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie certyfikacji w szkole akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej. Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas stażu na oddziale psychiatrycznym, ośrodku środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej, gdzie na co dzień prowadzę psychoterapię głównie nastolatków oraz w pracy jako psycholog i psychoterapeuta w poradni realizującej wizyty online.

Ponadto posiadam kilkuletnie doświadczenie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Uzyskałam certyfikat Asesora metody Assessment i Development Center oraz certyfikację SHL. Ponadto posiadam Akredytację Belbina.

Pracuję indywidualnie z młodzieżą i dorosłymi. Moje dotychczasowe doświadczenie w obrębie zarządzania zasobami ludzkimi oraz praca w nurcie poznawczo-behawioralnym pozwala mi pomóc pacjentom odszukać w nich samych zasoby potrzebne do zmiany nieadaptacyjnych sposobów myślenia, do rozwiązywania aktualnych problemów, a także do prawidłowego odczytywania własnych emocji. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Psychoterapia jest dla mnie niesamowitym doświadczeniem towarzyszenia Klientom w procesie poszukiwania w nich samych zasobów potrzebnych do osiągnięcia satysfakcji z własnego życia. W pracy psychoterapeuty moim celem jest, między innymi, stworzenie do tego bezpiecznej, pełnej szacunku i zaufania atmosfery.

Prywatnie jestem żoną i mamą. Uwielbiam czytać książki, najchętniej przy kawie. Poza tymi, które pozwalają mi się rozwijać, relaksuję się przy thrillerach psychologicznych oraz kryminałach. Największą wartością jest dla mnie rodzina, szczerość i szacunek dla drugiego człowieka.