Natalia Gołębska - Centrum Terapii Horyzont
Natalia Golebska - Cytat - Centrum Terapii Horyzont

Natalia Gołębska

Jestem magistrem  psychologii  i psychoterapeutą w trakcie szkolenia. Zdobyłam tytuł magistra psychologii ze specjalizacją „ogólna i psychodiagnostyka” na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.  Aktualnie kształcę swój warsztat terapeutyczny w nurcie integracyjnym  w Szkole Psychoterapii Integratywnej - Silva Rerum.

Specjalizuje się w terapii indywidualnej osób dorosłych.

Pracuję integracyjnie, co oznacza, że czerpię z różnych nurtów, dostosowując techniki do trudności pacjenta, jednak moim filarem jest nurt humanistyczny oparty na empatii i szacunku. Chętnie korzystam w gabinecie z terapii schematów, ponieważ aktualne problemy zazwyczaj mają swoje podłoże w naszych wczesnych doświadczeniach, dlatego stosuję ,,mosty” łączące naszą teraźniejszość z przeszłością.  Metody w których pacjent może skoncentrować się na emocjach, doświadczeniach, mentalizacji i wyobraźni uważam za cenne i pogłębiające proces terapeutyczny.

Ukończyłam certyfikowane szkolenia m.in. ze skutecznych metod i podejść terapeutycznych, z funkcjonowania i rozwoju osób w podeszłym wieku i przewlekle chorych, pracy z dorosłymi dziećmi alkoholików, z psychoterapii pacjentów z zaburzeniami regulacji emocjonalnej.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam pracując na oddziałach całodobowych psychiatrycznych, w domach pomocy społecznej oraz w poradniach psychologicznych.

Praca terapeutyczna jest moją pasją, która daje mi dużą satysfakcję. Prywatnie uprawiam sport, maluje obrazy, lubię kontakt z naturą.