Roberta Sadowska - Centrum Terapii Horyzont
Roberta Sadowska - Cytat - Centrum Terapii Horyzont

Roberta Sadowska

Jestem absolwentką psychologii ze specjalnością kliniczną na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz psychoterapeutką poznawczo – behawioralną w trakcie szkolenia w szkole akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej, którego jestem członkiem.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na oddziale psychiatrycznym Szpitala Bielańskiego, ośrodku środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej oraz w czasie wielu szkoleń czy konferencji dotyczących zdrowia psychicznego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

W psychoterapii skupiam się na budowaniu relacji opartej na zaufaniu oraz poczuciu bezpieczeństwa. Wiedząc, że każdy z Nas jest inny staram się podchodzić do każdej osoby indywidualnie według jej potrzeb. Bazuję na technikach poznawczo – behawioralnych, ale też czerpię z innych nurtów psychoterapeutycznych, aby jak najlepiej pomóc moim pacjentom.

Pracuję z nastolatkami oraz osobami dorosłymi znajdującymi się w kryzysie, doświadczającymi różnego rodzaju lęków, obniżenia nastroju, samotności, depresji czy wypalenia zawodowego. W trakcie terapii staram się pomóc moim klientom w lepszym zrozumieniu siebie, swoich trudności oraz staram się zapewnić im bezpieczne i komfortowe warunki do pracy nad sobą. Psychologia jest moją ogromną pasją dzięki czemu stale staram się rozwijać swoje umiejętności, a pomoc drugiemu człowiekowi daje mi dużo satysfakcji i motywacji do dalszej pracy.

Prywatnie jestem szczęśliwą posiadaczką dwóch kotów, w czasie długich spacerów testuje lokalne kawiarnie i wciąż brakuje mi czasu na przeczytanie wszystkich moich książek.