Kamila Kuleta - Centrum Terapii Horyzont
Kamila Kuleta - Cytat - Centrum Terapii Horyzont

Kamila Kuleta

Jestem psychologiem - absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku psychologia. Obecnie uczestniczę w czteroletnim szkoleniu psychoterapeutycznym w Centrum Terapii Poznawczej i Schematu INTEREGO, które posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.​

Pracuję poznawczo-behawioralnie z osobami doświadczającymi lęku, samotności, obniżonego nastroju, depresji, trudności w relacjach czy wypalenia zawodowego. Od kilku lat wspieram ludzi w rozwoju: głównie w zakresie odkrywania mocnych stron, motywacji, rozwijania umiejętności miękkich. Prowadzę terapię osób dorosłych i młodzieży, w zależności od postawionych celów długoterminową lub krótkoterminową. Swoją pracę poddaję stałej superwizji certyfikowanych superwizorów i mentoringowi psychoterapeutów CBT.

Do dobrych praktyk zaliczam także umiejętność odpoczywania i posiadania hobby, a niezmiennie od lat jest to dla mnie śpiew. Moją pasją jest praca z ludźmi i dla ludzi, co sprawa mi ogromną satysfakcję i napędza do dalszego rozwoju.